Ми пишаємомось нашою роботою

ТОВ “Юнаско Україна”

YUNASKO – розробник і ліцензіар технології для накопичувачів електричної енергії, які застосовуються в громадському електротранспорті, зеленої енергетики і електромережах.

ЮНАСКО є розробником передових технологій збереження електричної енергії. Компанія розробляє суперконденсатори та літій-іонні конденсатори, які є пристроями накопичення енергії і характеризуються значною потужністю, довговічністю, безпекою використання і значно перевершують в цьому звичайні акумулятори.

Потужні енергонакопичуючі пристрої ЮНАСКО пройшли випробування у відомих незалежних лабораторіях (наприклад, Institute of Transportation Studies, Davis, USA; Wayne State University, Detroit, USA; JME, Cleveland, USA.) та на базі лабораторій клієнтів і партнерів (наприклад, VW group, PSA group, Renault, BFFT – Audi, MTS Systems – Ferrari, Moog, US Air Force тощо). Випробування підтвердили високу якість та визначні характеристики потужності, ефективності та надійності продукції компанії Юнаско, що значно перевищують аналогічну продукцію конкурентів.

Типові війскові застосування суперконденсаторів:

▶ Запуск дизельного двигуна

▶ Електромагнітна та лазерна зброя

▶ Система стабілізації зброї

▶ Система активного протиракетного захисту техніки