Ми пишаємомось нашою роботою

Корпорація “Таско”

Корпорація «ТАСКО» сформована підприємствами Військово-промислового комплексу України і об’єднує близько 25 підприємств, конструкторських бюро та інститутів, що розробляють та виготовляють вибухові речовини, порохи, боєприпаси, артилерійсько-стрілецьку зброю, електронні й оптичні системи керування вогнем до них.

Організація розробки, виробництва та модернізації стрілецької зброї, боєприпасів до артилерійсько-стрілецької зброї, авіаційних та морських засобів ураження, а також їх елементів на підприємств-засновників корпорації і на власних виробничих площах. Утилізація боєприпасів, виробництво продукції цивільного та спеціального призначення з отриманих при утилізації продуктів.

Розробка засобів захисту інформації. Розроблено, сертифіковано і представлено на ринок України криптографічний пристрій УКС-001 захисту конфіденційних переговорів мобільного зв’язку стандарту GSM 900/1800. Створена криптографічна система захисту конфіденційної інформації і для інших стандартів зв’язку, а саме: CDMA-2000, транкінгового зв’язку стандарту МРТ-1327, стаціонарного ТЧ-телефонії, а також розробляються модулі безпеки для захисту банківської інформації, яка передається по телекомунікаційним мережам загального користування.

Корпорація займається пошуком і залученням замовлень для їх подальшого розміщення на українських підприємствах та залучає інвестиції для організації виробництва різної продукції загальнотехнічного та спеціального призначення як для внутрішніх споживачів, так і для закордонних замовників.

Експорт та імпорт продукції спеціального призначення, що виробляється та споживається підприємствами-засновниками корпорації, здійснюється через державну зовнішньоторгівельну фірму «ТАСКО-Експорт», що наділена відповідними повноваженнями Урядом України.