Ми пишаємомось нашою роботою

Антидронова інтеграція: безпілотна платформа THeMIS зможе боротися з БПЛА та баражуючими боєприпасами


Безпілотний наземний апарат THeMIS від компанії Milrem Robotics, що викристовується силами оборони Естонії в Малі під час операції "Бархан" / Фото: сили оборони Естонії
Безпілотний наземний апарат THeMIS від компанії Milrem Robotics, що викристовується силами оборони Естонії в Малі під час операції “Бархан” / Фото: сили оборони Естонії

Естонський розробник робототехніки й автономних систем компанія Milrem Robotics та постачальник протидронових рішень світового класу компанія Marduk Technologies розробили унікальну мобільну автономну платформу C-UAS.

Платформа C-UAS складається з безпілотного наземного апарату THeMIS та оптико-електронної системи Marduk Shark.

Робот THeMIS

Як THeMIS разом з Marduk Shar будуть боротися проти ворожих БПЛА та баражуючих боєприпасів

 

Це мобільне рішення надає можливість з високою точністю виявляти, класифікувати та уражати баражуючі боєприпаси, розвідувальні безпілотники тощо, використовуючи сучасні рішення, зокрема штучний інтелект та машинне навчання.

Мобільна платформа C-UAS може бути інтегрована з кінетичними й некінетичними системами озброєння, а також з різними датчиками, радарами, лазерами тощо.


THeMIS та Marduk Shark

Платформа THeMIS та оптико-електронна система Marduk Shark

 

Як стверджують розробники, використання мобільних платформ з автономними можливостями надає силам оборони здатність переміщувати їх згідно з оцінкою загроз; мобільність також забезпечує раннє попередження сил на різних позиціях.

“Мобільна автономна платформа C-UAS надає нашим клієнтам додатковий рівень захисту та розширює наш портфель продуктів, що дозволяє нам надати більше можливостей для наших замовників”, – стверджує Мартін Саймон, генеральний директор Marduk Technologies.

“Автономні БПЛА, оснащені корисним навантаженням C-UAS, створюють нові можливості на полі бою, які дозволяють військам зосередитися на їх основній задачі – боротьбі з противником”, – зазначає Кулдар Вяерсі, генеральний директор Milrem Robotics.

Отже, у Milrem Robotics продовжують експериментувати з корисним навантаженням для своєї платформи. Раніше Defense Express розповідав, що компанія UVision Air Ltd. та Milrem Robotics об’єднали свої зусилля та представили дві роботизовані бойові машини, що оснащені багатоканальними пусковими установками дронів-камікадзе.

Milrem Robotics THeMIS

Один з варіантів концепту спільного застосування наземних та повітряних дронів: Type-X від Milrem Robotics поєднується з багатоканальним пусковим пристроєм для систем баражуючих боєприпасів Hero-120 та Hero-400EC компанії UVision

 

Представлені ізраїльською та естонською компаніями два роботизованих комплекси, що оснащені баражуючими боєприпасами, можуть докорінно змінити правила гри на полі бою