We are proud of our reputation
for delivering the highest quality work

НВК ТЕХІМПЕКС

http://tie.in.ua/ru

Науково-виробнича компанія «TECHIMPEX» заснована в 2003 році. Постійно розвиваючись, компанія пройшла шлях від реалізації військового майна до ремонту і модернізації озброєння та військової техніки.

Для виконання повного комплексу робіт по основному напрямку діяльності, компанія отримала ліцензію Міністерства промислової політики України. Дія ліцензії поширюється на реалізацію військової техніки і військового озброєння, ремонт, модернізацію та утилізацію бронетанкової, автомобільної, інженерної техніки також гусеничних і колісних базових шасі, ремонт артилерійського і стрілецького озброєння.

Компанія зареєстрована в Державній службі експортного контролю України і має право здійснювати міжнародні передачі товарів. Також на підприємстві налагоджена міжнародна система якості, що підтверджено сертифікатом ISO 9001: 2008 у сфері ремонту, модернізації і реалізації бронетехніки.

У 2014 році компанія отримала ліцензію Міністерства внутрішніх справ України на торгівлю вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 мм і швидкістю польоту кулі понад 100 м/с. Відкрили магазин з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового значення і аксесуарів до нього, засобами захисту та охорони.

У нас ви можете придбати або модернізувати техніку наступних зразків:

Бронетанкову техніку:

  • бойові машини піхоти БМП-1, БМП-2 та машини на їх базі;
  • танки Т-55, Т-64, Т-72Б (Б1, Б1К), що мають ракетно-гарматне озброєння, що дозволяє вести вогонь по цілях противника керованими ракетами і снарядами, а також спеціальні машини на їх базі;
  • БТР-80, БТР-70, БТР-70Т, БТР-60, БРДМ-2, БРДМ-2Т;
  • рухомі засоби технічного обслуговування і ремонту (майстерні на автомобільному шасі).

Авіаційну техніку:

  • Вертольоти Мі-8Т, МІ-24;
  • Літаки ІЛ-76, АН-72П.

Автомобільну техніку:

  • автомобілі ГАЗ-66, ЗІЛ-131, Урал 4320, КрАЗ-260 та іншу автомобільну техніку на їх шасі;
  • МТ-ЛБ (багатоцільовий транспортер легкоброньованої);
  • МТ-ЛБу (багатоцільовий транспортер легкоброньованої універсальний).

Ми швидко і якісно виконаємо будь-які технічні роботи. За потреби, зробимо ремонт за місцем дислокації техніки, з оперативним виїздом наших фахівців. Надамо необхідну документацію, а також післягарантійне обслуговування.