Ми пишаємомось нашою роботою

ТОВ «Українська Броня»

Все почалося з буремних подій Майдану. В дні найзапекліших протистоянь Революції Гідності, відчайдушні хлопці та дівчата на барикадах відчули крайню необхідність в захисті. Тоді ми вперше не на словах дізнались що таке бронежилет і яким чином його можливо виготовити. За лічені дні пошили перші 40 жилетів та віднесли їх на Майдан. Після ганебної втечі тодішнього Президента України – Януковича, ми були певні, що перемогли і бронежилети більше не знадобляться.

Проте початок завершального етапу спецоперації Кремля “Моноліт” – окупація АР Крим, внесло суттєві корективи у наші плани. Розпочалась війна. Гостра потреба в бронежилетах змусила нас не полишати справи а на повну включитися у створення найкращого захисту для оборонців України.

На хвилі патріотизму до лав Української Броні були мобілізовані найкращі інженери, конструктори, дизайнери і в колаборації з різних ланок менеджерами ми розвивались і здобували професіоналізм у нашій справі, стаючи лідерами серед українських виробників.

Десяти відряджень на закордонні виробництва і виставки, тисячі годин вивчення інженерної інформації, сотні годин експериментів і балістичних випробовувань дали нам можливість вивести виробництво бронезахисту в Україні на якісно новий рівень. З маленьких цехів ми дуже швидко виросли до цілого заводу і розширили асортимент складними інженерними виробами, такими як шоломи і композитні бронеплити.

Сьогодні тисячі наших виробів: бронежилетів і шоломів допомагають не лише бійцям боронити східні кордони України, але й поліцейським, які бережуть наш спокій в тилу та тілоохоронцям. Модельний ряд виробів компанії налічує кілька десятків найменувань продукції. Всі вироби постійно вдосконалюються, а паралельно ведеться розробка нових зразків. Ми працюємо заради того, щоб весь світ знав: українська продукція, перш за все – це якість!

uarm.co