Ми пишаємомось нашою роботою

ТОВ “Камф Груп”

http://mirkocase.com/uk/

Компанія «Mirko Case» пропонує широкий вибір унікальних захисних твердих кейсів, а також провідне освітлювальне обладнання дальньої дії.

Практично із самого початку своєї діяльності компанія-виробник тісно співпрацює з національними арміями Китаю та Сінгапуру, а також з Чилійською компанією Codelco, що є найбільшим виробник міді у світі.

Надміцні захисні пластикові кейси є предметом гордості компанії «Mirko Case». Кейси мають різне призначення — від цільового використання широким колом споживачів до професіоналів, що працюють в поліції, беруть участь в рятувальних операціях, у військовій, гірничодобувній, розвідувальній, аерокосмічних галузях.

Серед освітлювального обладнання компанії — безтіньові операційні світильники, витривалі пошукові ліхтарі, потужні точкові і прожекторні світильники та ін. Пристрої дуже зручні у використанні, опційно додатково обладнані сонячними батареями, ручними генераторами електричного струму та генераторами, що спрацьовують при перебоях подачі електроенергії. Обладнання використовується при проведенні пошукових операцій, в польових госпіталях.

Наша продукція є результатом невтомної праці професіоналів, що працюють заради збереженням життя і здоров’я клієнтів. Компанія-виробник має 16 патентів та володіє всіма ресурсами для виготовлення найкращого продукту — в арсеналі більше 20 машин для лиття під тиском від таких провідних виробників обладнання, як Fanuc, Sumimoto, Mitsubihsi та інших.

Обираючи нашу продукцію, Ви обираєте в першу чергу якість, адже «Mirko Case» заслужено тримає пальму лідерства на ринку протягом усього періоду існування компанії. Довіра клієнтів, безпека та надійність виробів є нашими пріоритетами.

http://mirkocase.com/uk/