Ми пишаємомось нашою роботою

ПП “НВПП “Спаринг-Віст Центр”

Науково-виробниче приватне підприємство „Спаринг-Віст Центр” –

 • розробник та виробник приладів і систем радіаційного контролю торгової марки ЕКОТЕСТ;

 • розробник та виробник електронних блоків та систем для бронетехніки;

 • виробник вітчизняних піротехнічних засобів, а саме димових гранат та сигнальних мін;

 • офіційний представник в Україні найсучасніших інноваційних рішень для реагування на найрізноманітніші CBRN виклики.

Понад 30 засобів і систем радіаційного контролю

Ми пропонуємо цілий спектр засобів для вирішення різноманітних задач з радіаційного контролю – від персональних та портативних дозиметрів і радіометрів, до стаціонарних систем, більшість з яких пройшли сертифікацію та внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України та інших країн світу.

 

Експорт продукції у більш, ніж 80 країн світу, понад 20 дилерів за кордоном

Продукція ТМ ЕКОТЕСТ експортується у понад 80 країн світу (СНД, Європи, Азії, Африки, Північної та Латинської Америк). На сьогодні підприємство „Спаринг-Віст Центр” має понад 20 дилерів за кордоном. Дилерська мережа представлена в таких країнах як Республіка Корея, Болгарія, Великобританія, Австралія, Аргентина, Бразилія, Греція, Італія, Єгипет, Казахстан, Німеччина, Канада, Туреччина, Японія.

 

В 2011 році Міністерство з надзвичайних ситуацій України надало гуманітарну допомогу Японії в кількості 2000 дозиметрів ТМ ЕКОТЕСТ для ліквідації наслідків аварії на АЕС Фукусіма. Оскільки продукція відмінно зарекомендувала себе як надійний і точний продукт, протягом 2011 року було виготовлено і поставлено в Японію понад 30 000 одиниць приладів ТМ ЕКОТЕСТ.

 

Продукція ТМ ЕКОТЕСТ поділяється на: портативні дозиметри (радіометри); прилади та системи для контролю дозового навантаження персоналу; засоби для ідентифікації радіонуклідів; засоби для вимірювання активності і забруднення; прилади для пошукових задач; засоби та системи для моніторингу радіаційного стану довкілля; блоки детектування; прилади для спецтранспорту; прилади для радіаційної та хімічної розвідки; побутові дозиметри.

 

Співпраця з Міністерством оборони України

Підприємство давно співпрацює з Міністерством оборони України. Станом на сьогодні наказами Міністра оборони України прийняті на озброєння Збройних сил України наступна продукція нашого виробництва:

 • дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА;

 • дозиметр-радіометр універсальний МКС-У;

 • бортовий прилад радіаційної розвідки ДРГ-Т;

 • дозиметр гамма-випромінення індивідуальний ДКГ-21;

 • інформаційне табло ІТ-09Т;

 • протигази ЗВП-01У і СВП-01У;

 • ізолюючий апарат дихання ІАД-1У;

 • ручні димові гранати РДГ-55;

 • сигнальні світлозвукові міни СМ-У.

Підприємство має ліцензію на право розробки, виготовлення та ремонту військової техніки. Виготовлення приладів для потреб МО України контролюється представниками замовника у відповідності до вимог військових стандартів.

 

Свого часу українські миротворці 19-го РХБ-батальйону використовували прилади ТМ ЕКОТЕСТ на Близькому Сході. У важких умовах пустелі вони відмінно себе зарекомендували як надійні, точні та безвідмовні прилади.

Також прилади «ЕКОТЕСТ» внесені в табель оснащення підрозділів ДСНС, постачаються для потреб СБУ, МВС, Національної гвардії, прикордонної служби тощо.

 

Багатий досвід та наявність сучасної технічної бази дозволили нам зайнятись розробкою та виробництвом електронних блоків та систем для бронетехніки. Зокрема, в компанії створили: систему протипожежного обладнання, датчики рівня, блоки управління системою стабілізації озброєння, комплекс виявлення лазерного опромінення з системою постановки димової завіси для маскування об’єктів спецтехніки, літаковий малогабаритний радіолокаційний відповідач тощо.

 

За майже три десятиліття своєї діяльності у сфері радіаційної безпеки наше підприємство стало не лише лідером українського ринку, а й здобуло визнання на закордонних ринках у всьому світі, ставши разом з тим активним учасником світового CBRN кластеру. Постійно здобуваючи досвід від спілкування з світовими лідерами у виробництві РХБЗ рішень з одного боку та кінцевими споживачами таких рішень з іншого, ми усвідомили, що захист населення від радіаційних, хімічних, біологічних та ядерних загроз потребує комплексного підходу. Саме тому ми розширили свою діяльність, вийшовши за межі виключно радіаційної сфери. Спільними зусиллями разом із нашими закордонними партнерами ми представляємо в Україні найсучасніші інноваційні рішення для реагування на найрізноманітніші CBRN виклики.

 

Ми також пропонуємо:

 • засоби індивідуального захисту (легкі захисні хімічні костюми, захисні рукавиці, протигази, фільтри);

 • засоби спеціальної обробки (легкі комплекти спеціальної обробки, деконтамінаційні кабіни, станції для масової деконтамінації техніки та персоналу, намети);

 • прилади хімічної розвідки;

комплексні рішення для РХБЗ (комплекти цивільного захисту, захисні хімічні комплекти, фільтруючі захисні комплекти, аварійні радіаційні комплекти).

 

http://ecotest.ua/