Ми пишаємомось нашою роботою

Керівництво Асоціації провело переговори з іноземними інвесторами в ході інвестиційного форуму «New Ukraine»


Керівництво Асоціації виробників озброєння та військової техніки 17 травня в ході інвестиційного форуму «New Ukraine 2017» провело ряд переговорів з іноземними інвесторами та підприємствами оборонного сектору України.

«Зараз відкривається багато можливостей як для українських оборонних підприємств, так і для всієї економіки України. Іноземні партнери готові фінансувати наші розробки та створювати спільні підприємства на території України. Це говорить про те, що ми можемо не тільки просити гроші та зброю за кордоном, але й запропонувати нашим партнерам якісну і конкурентну продукцію та взаємовигідні для всіх сторін умови співпраці», – прокоментував результати переговорів Президент Асоціації Вадим Кодачигов.

Також в ході конференції Директор з розвитку Асоціації Денис Калачов виступив під час панельної дискусії по тематиці неурядових громадських організацій та CSR (соціальної корпоративної відповідальності).

«Багато українських громадян, що на початку 2014 року долучилися до волонтерського руху, сьогодні розвивають нові ініціативи й проекти. На сьогодні, паралельно з Асоціацією народних волонтерів України ми розвиваємо діяльність Асоціації виробників озброєння та військової техніки націленої на реформування законодавства в сфері регулювання сектору ОПК за напрямами формування конкурентних прозорих рівних для всіх учасників ринку озброєнь України умов роботи й поглиблення кооперації між вітчизняними та іноземними оборонними компаніями», – повідомив Калачов.

Довідка. Асоціація виробників озброєння і військової техніки України створена в березні 2017 року для реформування законодавства в сфері регулювання українського ОПК, спрощення механізмів експортного контролю для приватних оборонних підприємств, а також створення конкурентних умов на українському ринку озброєнь. Асоціація об’єднує провідні приватні підприємства оборонно-промислового комплексу України. Члени Асоціації забезпечують українську армію бронетехнікою, засобами протиповітряної оборони, засобами радіоелектронної боротьби, безпілотними літальними апаратами і іншими зразками сучасного озброєння.