Ми пишаємомось нашою роботою

ПП “НВПП “Спаринг-Віст Центр”

Ми пропонуємо цілий спектр засобів для вирішення різноманітних задач з радіаційного контролю – від персональних та портативних дозиметрів і радіометрів, до стаціонарних систем, більшість з яких пройшли сертифікацію та внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України та інших країн світу.

Продукція ТМ «ЕКОТЕСТ» експортується у більш, ніж 70 країн світу (СНД, Європи, Азії, Африки, Північної та Латинської Америк). На сьогодні підприємство «Спаринг-Віст Центр» має понад 20 дилерів за кордоном. Дилерська мережа представлена в таких країнах як Республіка Корея, США, Болгарія, Великобританія, Австралія, Аргентина, Бразилія, Греція, Італія, Єгипет, Казахстан, Німеччина, Канада, Туреччина, Сербія, Японія.

Наше підприємство має досвід участі в програмах міжнародної технічної допомоги, в тому числі в програмі оснащення Другої Лінії Оборони. За цими програмами з 2002 року продукція ТМ «ЕКОТЕСТ» поставлялась для Прикордонної служби України, Внутрішніх військ, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Прикордонної служби Республіки Казахстан та Прикордонної служби Республіки Узбекистан. Під час виконання цих програм підприємство набуло досвід у співпраці з міжнародними відділами відповідних служб.

http://ecotest.ua/