Ми пишаємомось нашою роботою

ПАТ “Трансімпекс”

Компанія «Трансімпекс» створена в 1996 році. Напрямки роботи: гуманітарне розмінування, утилізація звичайних видів боєприпасів методом підриву, утилізація озброєння і військової техніки
Відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001: 2000 компанія отримала сертифікат з менеджменту якості в галузі утилізації звичайних видів боєприпасів та гуманітарного розмінування. У 2006 році компанія отримала ліцензію Міністерства промислової політики на утилізацію боєприпасів звичайного спорядження, дозвіл Державного департаменту промислової безпеки, охорони праці та Держпромгірнагляду на проведення вибухових робіт, які пов’язані з утилізацією звичайних видів боєприпасів методом підриву і при гуманітарному розмінуванні. Компанія занесена в міжнародну базу даних Global Mine Action Registry, має міжнародний DUNS Code 36-643-6871, зареєстрована в базі даних ООН «UNITED NATION GLOBAL MARKETPLASE» (registration number 137957) як компанія з гуманітарного розмінування. Компанія зареєстрована в Державній службі експортного контролю України як суб’єкт здійснення міжнародних передач послуг військового призначення за № 1920/00/2007, пройшла державну атестацію системи внутрішньофірмового експортного контролю та отримала свідоцтво за № 064 від 14.02.2005 р.

У компанії працюють фахівці – сапери, які мають досвід участі в миротворчих операціях з гуманітарного розмінування в Лівані, Югославії, Іраку та інших країнах.