Ми пишаємомось нашою роботою

ТОВ “СпН – Спеціальні напрацювання”

Підприємства, що виступають під торговою маркою “COMBAT CпН” працюють на ринку України в сфері виробництва спеціального обмундирування і тактичного спорядження з 2005 року.

Нами були розроблені і вироблені принципово нові зразки військової одягу і амуніції, які не поступаються світовим стандартам і адаптовані під нашу місцевість і озброєння.

У 2010 році 62 найменування наших виробів пройшли військові випробування в частині спеціального призначення Військово-Морських сил ЗС України. Висновки актів проведення випробувань, кажуть про відповідність всіх виробів військовим стандартам (Україна і НАТО), здатності їх удосконалити виконання бойових завдань і рекомендації для прийняття на озброєння в Збройні сили України.

Нами розроблений, виготовлений і випробуваний в частині спеціального призначення ГУР МО України малюнок універсального камуфляжу Хижак (хищник), (патент № 28778 від 26.01.2015, 6 варіантів забарвлення), який по маскувальним властивостями на території України перевершує відомі універсальні камуфляжі MULTICAM, A- TACS (США) і МТР, PENCOTT (Великобританія).

Справжнє бойове тестування спеціальна форма і тактичне спорядження отримали на Сході України в ході проведення АТО. Ми одягаємо і екіпіруємо як підрозділи ЗС України, так і добровільні батальйони. Підтримуємо з ними постійний зв’язок з метою вдосконалення готових моделей і створення принципово нових.

Високі оцінки наших виробів і подяки за них від ЗАХИСНИКІВ БАТЬКІВЩИНИ для нас найкраща оцінка.

http://spn.kiev.ua/indexua.html