Ми пишаємомось нашою роботою

ТОВ “Латек”

ТОВ “Латек” – найбільший недержавний завод в Україні з виробництва зброї.
Латек очолює збройне напрямок концерну Сафарі і займається виробництвом і реалізацією зброї (пневматичного, травматичного, під патрон Флобера, вогнепальної гладкоствольної мисливської та спортивної), спортивного обладнання та інвентарю.
Наше підприємство постійно стежить за новими технологіями в збройовій справі, враховує відгуки покупців і намагається зробити свою продукцію конкурентоспроможною не тільки за якістю, але і за ціною.

Ми повністю модифікували своє виробництво. Був проведений величезний труд зі створення та оновлення відділу продажів для поліпшення і оптимізації обслуговування наших клієнтів. Завод «ЛАТЕК» працює на новому високоякісному обладнанні. Виробництво виробів має повністю закритий цикл, строгий контроль якості проводиться на кожному етапі складання.

Завод «ЛАТЕК» зробив великий упор на розвиток оптової торгівлі. Минули ті дні, коли збройові магазини були напівтемні комірки, в яких під шаром пилу тьмянів скромний вибір зброї. Будь-який магазин-партнер «ЛАТЕК» це ретельно продумана галерея, де будь-який бажаючий може купити товари для активного відпочинку. Різноманітність і величезний вибір асортименту товарів, пропонованих нами, підійде як для великих регіональних операторів ринку, так і для маленьких роздрібних магазинів.

Співпраця з нами дає можливість регіональним профільним магазинам пропонувати своїм клієнтам кращі товари за конкурентноздатною ціною. Завод «ЛАТЕК» пропонує широкий вибір, а так само спеціальну продукцію на замовлення партнерів.
Активний розвиток виробництва і постійна модернізація технічної бази підприємства призводить до зниження собівартості виробів, а значить і цін на продукцію, що виробляється. Крім того, реорганізація виробничих процесів дозволяє знизити завантаження верстатного парку та виробничого обладнання, що в свою чергу дає можливість надавати послуги по механічній обробці на верстатах з ЧПУ дерев’яних і металевих заготовок, порошкового фарбування великогабаритних виробів.

latek.com.ua