Ми пишаємомось нашою роботою

Rohde&Schwarz

www.rohde-schwarz.com

Більше 80 років компанія Rohde & Schwarz є синонімом якості, точності і інновацій у всіх областях бездротового зв’язку. В арсеналі компанії є досвід, накопичений за 20 років роботи в області інформаційних технологій і забезпечення мережевої безпеки. Вся діяльність компанії Rohde & Schwarz, будь то розробки, продажу або обслуговування, спрямована на задоволення інтересів наших замовників.
На ринку бездротового зв’язку наша компанія пропонує повний спектр контрольно-вимірювального обладнання. Рішення Rohde & Schwarz використовуються у всьому світі провідними компаніями на ринку бездротового зв’язку і тестування мереж рухомого зв’язку. Наша компанія також пропонує контрольно-вимірювальне обладнання для таких галузей, як автомобільна, авіакосмічна та оборонна промисловість, а також для всіх секторів промислової електроніки, науки і освіти. Рішення Rohde & Schwarz знаходять застосування в радіо- і телемовлення, засобах масової інформації, у мережевих операторів, виробників побутової електроніки і постачальників контенту. Наша компанія займає лідируючі позиції у виробництві контрольно-вимірювального та мовного обладнання.
Компанія Rohde & Schwarz активно сприяє підвищенню безпеки інформаційних технологій і мереж. Рішення нашої компанії із забезпечення кібербезпеки захищають промислові підприємства і урядові установи від кібератак і шпигунства. Надані компанією Rohde & Schwarz рішення щодо забезпечення зв’язку і безпеки також застосовуються на життєво важливих об’єктах. Крім того, наша компанія пропонує обладнання радіоперехоплення з метою забезпечення внутрішньої і зовнішньої безпеки, а також обладнання радіозв’язку і радіоперехоплення для збройних сил.
У виконавчу раду компанії входять Крістіан Ляйхер (Christian Leicher) (голова) та Пітер Рідель (Peter Riedel). Як незалежна компанія, Rohde & Schwarz фінансує свій розвиток з власних ресурсів. Це дозволяє компанії планувати свою діяльність на довгостроковий період, не обмежуючись квартальних планів. За станом на 30 червня 2016 року в компанії Rohde & Schwarz працюють близько 10 000 співробітників; близько 6000 з них трудяться в Німеччині. Чистий дохід компанії в 2015/2016 фінансовому році (з липня по червень) склав 1,92 млрд євро.