Ми пишаємомось нашою роботою

DEMINING SOLUTIONS

За оцінками ООН загальна площа замінованих підконтрольних Уряду України районів Донецької та Луганської областей – понад 7000 кв. км. Рік війни потребує до десяти років розмінування. На сьогодні розміновано та передано до органів місцевого самоврядування – НУЛЬ кв. м. Досвід країн з мінної проблемою вказує, що Україні необхідно буде витратити на розмінування близько 500 млн. доларів США.

29 травня 2018 року для вирішення проблем гуманітарного розмінування сходу України було створено українську компанію «Demining Solutions» («Рішення з розмінування»).

Офіційна Інтернет-сторінка компанії: http://www.demining.solutions/

Наша компанія має всі права у відповідності до чинного законодавства України вирішувати питання  протимінної діяльності. Ми тісно співпрацюємо з Міністерством оборони України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій іншими державними та неурядовими органами та організаціями, на всіх рівнях взаємодії: від місцевого до міжнародного.

Команда  “Demining Solutions” базується на досвіді та професіоналізмі саперів (демінерів), кожний з яких має досвід роботи з розмінування території як в державних органах України, так і в міжнародних організаціях (The Halo Trust, Danish Demining Group, Swiss Foundation for Mine Action). Для ефективного вирішення завдань гуманітарного розмінування ми закупаємо найоптимальнішу техніку,  обладнання та екіпірування.

Компанія «Demining Solutions» є членом однієї з найбільшої громадської спілки «Асоціація виробників озброєння і військової техніки України» (http://audm.org.ua/), кластер «Протимінної діяльності».

 

Структура компанії «Demining Solutions»

управління;

служба логістичного забезпечення;

загін гуманітарного розмінування, включає:

аварійно-рятувальний підрозділ;

відділення з нетехнічного обстеження та інформування населення;

відділення гуманітарного розмінування;

відділення знищення (утилізації) боєприпасів.

 

Директор компанії: Петенко Володимир Володимирович.

ЄДРПОУ:  39651006

Юридична адреса: 01032, місто Київ, Шевченківський район, вулиця Симона Петлюри, №10, оф. 4.