Ми пишаємомось нашою роботою

ЕSTEM

Компанія ЕSTEM є ексклюзивним постачальником санітарно-гігієнічних губок (виробництво Іспанії), які були розроблені для використання їх в екстремальних та воєнно-польових умовах. Продукція призначена для медичного, військового та гігієнічного використання. ESTEM Military насамперед рекомендований для підрозділів Сил спеціальних операцій та Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Компанія ЕSTEM – офіційний представник JALSOSA в Україні. На світовому ринку вже близько 29 років. Наша продукція давно користується попитом у військових та в медичних закладах.

Починаючи з 2014 року комплект ESTEM Military пройшов успішну апробацію військовослужбовцями ЗС України, які брали безпосередню участь в бойових діях на Сході України. Постачання здійснювались через волонтерів до військовослужбовців ЗС України. Про успішність випробування комплекту ESTEM Military в реальних бойових умовах можуть свідчити відгуки окремих командирів українського війська. Крім того, компанія ESTEM в своєму активі вже має контракти на постачання гігієнічний комплектів до медичних установ. Так,   в Україні на даний час ми плідно співпрацюємо з медичними установами, такими як клініка “БОРИС” , “Добробут” , “Оберiг”, дистриб’юторами “Оптіма”, “БаДМ”.

Продукція компанії пройшла державну сертифікацію.

 

Переваги нашої продукції:

  1. Економічність
  2. Компактність та зручність в використанні
  3. Дезінфекція і очищення шкіри
  4. Не потребує змиття водою
  5. Достатньо 50мг води для повної процедури польового душу
  6. Не замерзає при низьких температурах і не засихає при високих
  7. Припустимо до 14 процедур поспіль без використання повноцінного душу
  8. Не містить алергенів

Більш детально з нашою продукцією можна ознайомитись на сайті www.estem.ua