Ми пишаємомось нашою роботою

ТОВ “Дозор Авто”

ТОВ “Дозор Авто” входить до складу автомобільної корпорації “Багдан Моторс”

Техніка військового призначення виготовляється на заводах “Богдан Моторс”, що розташовані у Луцьку та Черкасах.

Серед продукції компанії військового призначення можна виділити наступні: тактичні броньовані автомобілі Барс-6 та Барс-8, багатоцільовий вантажний автомобіль Kia Military KM-450, автомобіль бортовий на базі Great Wall Wingle 5, санітарний автомобіль на базі Great Wall Wingle 5, вантажний автомобіль Hyundai HD 65/78, вантажний автомобіль Hyundai HD 120, вантажний автомобіль Богдан (МАЗ) 5316, вантажний автомобіль Богдан (МАЗ) 6317, вантажний автомобіль (МАЗ) 6425.

Тактичний броньований автомобіль Барс-8 – багатофункціональний броньований автомобіль підвищеної прохідності з колісною формулою 4×4, повною масою до 10 тонн, який розроблено відповідно до вимог та досвіду сучасних військових операцій. Бронеавтомобілі відповідають сучасним світовим стандартам військової техніки і призначені для перевезення особового складу по пересічній місцевості та дорозі без покриття, а також для виконання тактичних завдань.

Автомобіль Богдан Карго повноприводний рамний автомобіль, що виготовляється на базі Great Wall Wingle 5, вантажопід’ємністю 1100 кг, пасажиромісткістю 8 бійців у повному спорядженні.

Санітарний автомобіль Богдан Санітарка – повнопривідний автомобіль зі встановленим оснащенням для надання необхідної  допомоги постраждалим під час евакуації”.

Вантажні бортові повнопривідні двох- та трьохвісні автомобілі Богдан (МАЗ) 5316, Богдан (МАЗ) 6317, Богдан (МАЗ) 6425 можуть поставлятися з двома типами кузова: призначені для перевезення вантажів та універсального, обладнаного складними сидіннями, придатного для перевезення особового складу армійських підрозділів.