Ми пишаємомось нашою роботою

Дочірнє підприємство «КВАЗАР-7»

Виготовлення та продаж сонячних станцій і зарядних пристроїв

ДП “КВАЗАР-7” ПАТ «КВАЗАР» – один з найбільших виробників PV-продукції на ринку фотовольтаїки України і Східної Європи. Вся продукція ПАТ «Квазар» сертифікована і відповідає європейським нормам якості та електробезпеки IEC 61215, IEC 61730-1, IEC 61730-2, що підтверджено сертифікаційним центром TUV Nord (Німеччина). Система менеджменту якості виробництва пластин, сонячних елементів і модулів і сонячних зарядних пристроїв відповідає вимогами ISO 9001-2008 та підтверджена сертифікатами визнаних європейських сертифікаційних центрів Bureau Veritas і DEKRA Certification Sp. (Німеччина).

Сонячні електростанції побудовані c використанням продукції КВАЗАР знаходяться в Іспанії, Німеччині, Швейцарії, Італії, Португалії, Франції, Македонії і звичайно ж в Україні.

ДП “КВАЗАР-7” розробляє і впроваджує новий напрямок – виробництво універсальних портативних сонячних зарядних пристроїв, основний принцип роботи яких полягає в ефективному перетворенні сонячної енергії в електричну і дозволяють стабільно забезпечувати зарядом мобільні телефони, ехолоти, ліхтарі, електронні блокноти, MP3 плеєри, Iphone , Ipod, системи заряду акумуляторних батарей АА і ААА, всі типи фото і відео камер, GPS -навігатори, системи освітлення, ноутбуки, автохолодильники.
сонячні зарядні пристрої,.
З березня 2014 року, портативними сонячними зарядними пристроями широко користуються волонтери, військовослужбовці ЗСУ, підрозділи Національної гвардії України, Держприкордонслужби та інші добровольчі з’єднання. Сонячні зарядні пристрої, завдяки своїм властивостям, невибагливістю в роботі і високої надійності, в найскладніших ситуаціях дозволяють стабільно і ефективно забезпечувати електроживленням роботу мобільних телефонів, рацій, приладів нічного спостереження і освітлення, і інших всіляких електро-пристроїв, так необхідних військовослужбовцям для цілорічного несення своєї служби по захисту суверенітету України.

kvazar7.com