We are proud of our reputation
for delivering the highest quality work

ЧЕЗАРА

http://www.chezara.com/

ПАТ “ЧЕЗАРА” – потужне українське підприємство електронної промисловості, що вже 45 років працює в галузі космічного приладобудування, а також випускає вироби військового та цивільного призначення.
Переживши важкі часи економічного спаду, конверсії в ВПК і втрати замовленнь, часи пошуку нових шляхів розвитку і навіть виживання, підприємство поступово набирає нові сили.

Виробничі та технологічні потужності, досвід та інтеректуальний потенціал підприємства як і раніше дозволяє вирішувати найскладніші завдання по створенню сучасної техніки.

За останні роки було зроблено багато спроб в напрямку укріплення економічнго стану підприємства, були проведені структурні реформи, поліпшені фінансово-економічні показники підприємства.

Акціонерами прийнята програма розвитку, укладені контракти з основними споживачами – РКК “Енергія” (Росія), “Південний машинобудівний завод” (Україна). Ці та інші компанії вбачають в ПАТ “ЧЕЗАРА” надійного і стабільного партнера і мають наміри розміщувати у нас нові види продукції. Електроніка для космосу незмінно залишається головною продукцією підприємства, вона складає біля 70% від загального об’єму. Це, в першу чергу, радіометричні системи для української ракети-носія “Зеніт” по програмі “Морский старт”, системи “Квант” для російських пілотуємих і непілотуємих супутників.
Крім комерційного космоса в останні роки успішно розвивається порівняно новий вид діяльності – виготовлення систем керування вогнем броньованої техніки. Це електронно-оптичні системи, що дозволяють знаходити ціль, вести спостереження за полем бою і здійснювати повний комплекс управління системою озброєння бронетранспортера.

В цьому напрямку “ЧЕЗАРА” успішно співпрацює з НДІ “Квант радіолокація” (м. Київ). Ми приймаємо участь в двох великих контрактах на поставку легкої броньованої техніки в Ірак і Таіланд по лінії Укрспецекспорту. Нові розробки цієї тематики розраховані для систем керування вогнем корабельних озброєнь.

В майбутньому підприємство повинно пройти шляхом реформ, які дозволять реагувати на запроси ринку в найкоротші терміни.
Сьогодні “ЧЕЗАРА” працює стабільно. Ми прикладаємо всі зусилля для подальшої модернізації виробництва і впевнено прокладаємо шлях до Успіху.