We are proud of our reputation
for delivering the highest quality work

ЕВЕРЕСТ

http://everest.ua

Професійний досвід, індивідуальний підхід і оптимальне рішення поставлених завдань – ось базові принципи нашого бізнесу.

Для нас важливо, щоб ці принципи працювали на підвищення ефективності бізнесу наших замовників – давали конкурентну перевагу при реалізації бізнес-процесів за рахунок безперервної і безвідмовної роботи ІТ-інфраструктури, а також розумного бюджету на її утримання і обслуговування.

Професійний досвід

Компанія Everest спеціалізується в області розробки, побудови та експлуатації апаратної і програмної IT-інфраструктури для різних сегментів ринку, створення платформи для їх підтримки та розвитку.

Наша команда складається з висококваліфікованих фахівців: менеджерів по роботі з корпоративними замовниками, експертів по обладнання та програмного забезпечення, менеджерів проектів, системних інженерів. Професійні компетенції, яких підтверджені регулярним навчанням та активними кваліфікаційними сертифікатами від світових технологічних лідерів IT-сфери: Intel, Microsoft, CISCO, Oracle, Dell, Hewlett Packard, Asus.

Індивідуальний підхід

Прекрасно усвідомлюючи цінність кожного клієнта, ми намагаємося забезпечити найбільш прийнятні для нього умови співпраці та індивідуальний підхід. Ми завжди пропонуємо вигідне й ефективне рішення, яке максимально відповідає вимогам замовника незалежно від масштабів його бізнесу.

Ми здійснюємо комплексний підхід до вирішення питань кожного клієнта: від передпроектного консультування до повного супроводу впроваджених рішень. Проведення всіх робіт єдиною командою дозволяє істотно знизити витрати на реалізацію проекту і забезпечити комфортну взаємодію з командою замовника і надійний контроль якості, дає можливість постійно відстежувати всі потреби і враховувати побажання замовників, постійно оптимізувати їх IT-інфраструктуру відповідно до поточних і майбутніми запитами.

Оптимальне рішення поставлених завдань

Ми розуміємо, наскільки важливо оптимальне використання IT-бюджету для наших замовників. Тому виконуючи будь-яке поставлене завдання, від поставки одного комп’ютера до проектування і впровадження комплексного і масштабного рішення, ми завжди прагнемо вирішити поставлене завдання максимально ефективно: доцільно використовуючи необхідні ресурси, оптимізуючи витрати і підвищуючи результативність.

Автоматизації всіх бізнес-процесів в нашій компанії (CRM, ERP, WMS), використання новітніх технологічних рішень світового рівня і постійного контролю якості на кожному етапі проекту або замовлення призводить до чіткої взаємодії всіх структурних підрозділів компанії. Це дозволяє оперативно обслуговувати замовників, супроводжувати їх протягом усіх етапів виконання проекту або замовлення і надавати всебічну консультаційну підтримку з отриманням бізнес-замовником швидкого і ефективного результату.