Ми пишаємомось нашою роботою

УНСП Шмайсер

Українсько-Німецьке спільне підприємство «Шмайсер» було засновано 26 квітня 1994 року однією з провідних зброярських фірм Німеччини, німецькою фірмою «ЕРМА-ВЕРКЕ» (Дахау).

Назва «Шмайсер» походить від імені головного конструктора фірми «ЕРМА» (Erfurt Maschinenbauen) Хуго Шмайсера, який працював на фірмі «ЕРМА» на початку 40-х років. Особливу популярність Хуго Шмайсер отримав за розробку автоматичної штурмової гвинтівки STG-44, а сама назва «шмайсер» після Другої світової війни стала загальною для зброї.

Підприємство виробляє відомі на ринку озброєнь моделі спецзасобів активної оборони: пістолети і револьвери для відстрілу гумових куль марки АЕ (лат. Alter ЕGO), газові пістолети марки ПГШ, сигнальні пістолети ПСШ, а також лінійку маса – габаритних макетів цих виробів. З осені 2010 року на УНРП «Шмайсер» розпочато виробництво сталевих моделей пістолетів АЕ 790 і АЕ 10, а так же нового пістолета під маркою ПШ 2.

Крім цього, підприємство «Шмайсер», силами свого конструкторського бюро розробило, запатентувало і запропонувало ринку якісні травматичні патрони АЕ 9 mm завоювали велику популярність серед зброярів. З липня 2010 року під маркою АЕ на збройовий ринок вийшов холостий пістолетний AE X 9 mm. і револьверний АЕ ХR 9 mm. патрон. Травматичний і холостий патрон міцно зміцнилися на ринку озброєнь і продовжують користуватися попитом.