Ми пишаємомось нашою роботою

КАРБОЛАЙН

http://www.carboline.in.ua/

Фірма ТОВ “Карболайн” зареєстрована в 2014 році командою фахівців, що мають багаторічний досвід в області застосування композитів і виготовлення безпілотної техніки.

Наша компанія спеціалізується на серійному, дрібносерійному і одиничному виробництві мікро- і невеликих (до 2 метрів) деталей з композиційних матеріалів.

Більше 20-ти років роботи в цьому напрямку, дозволяє нам створювати широкий спектр виробів – від декоративних накладок, до виготовлення елементів космічних супутників, у співпраці з фахівцями ДП “Конструкторське бюро” ПІВДЕННЕ “ім. М.К. Янгеля”. Так само нашими фахівцями розроблені та виготовлені радіопрозорих і радіопоглинаючих деталей конструкцій і корпусів, а також термостабільних конструкцій і високонавантажених конструкцій з композиційних матеріалів.

Постійно слідкуючи за розвитком ринку інновацій в області композитних матеріалів, ми прагнемо забезпечувати наших клієнтів найсучаснішими технологічними рішеннями. Відпрацьовані нами технології застосування композитних матеріалів, дозволяють надійно утримувати лідируючі позиції як надійного партнера в області виготовлення композитних конструкцій.

Велика кількість представлених в нашому   сортименті матеріалів, мають сертифікати, що підтверджують їх можливе застосування в авіа- і суднобудуванні. Широка номенклатура матеріалів на складі і оперативна логістика, дозволяє виконувати замовлення наших клієнтів в оптимально стислі терміни.