We are proud of our reputation
for delivering the highest quality work

Дозор Авто

ТОВ “Дозор Авто” входить до складу автомобільної корпорації “Багдан Моторс”

Техніка військового призначення виготовляється на заводах “Богдан Моторс”, що розташовані у Луцьку та Черкасах.

Серед продукції компанії військового призначення можна виділити наступні: тактичні броньовані автомобілі Барс-6 та Барс-8, багатоцільовий вантажний автомобіль Kia Military KM-450, автомобіль бортовий на базі Great Wall Wingle 5, санітарний автомобіль на базі Great Wall Wingle 5, вантажний автомобіль Hyundai HD 65/78, вантажний автомобіль Hyundai HD 120, вантажний автомобіль Богдан (МАЗ) 5316, вантажний автомобіль Богдан (МАЗ) 6317, вантажний автомобіль (МАЗ) 6425.

Тактичний броньований автомобіль Барс-8 – багатофункціональний броньований автомобіль підвищеної прохідності з колісною формулою 4×4, повною масою до 10 тонн, який розроблено відповідно до вимог та досвіду сучасних військових операцій. Бронеавтомобілі відповідають сучасним світовим стандартам військової техніки і призначені для перевезення особового складу по пересічній місцевості та дорозі без покриття, а також для виконання тактичних завдань.

Автомобіль Богдан Карго повноприводний рамний автомобіль, що виготовляється на базі Great Wall Wingle 5, вантажопід’ємністю 1100 кг, пасажиромісткістю 8 бійців у повному спорядженні.

Санітарний автомобіль Богдан Санітарка – повнопривідний автомобіль зі встановленим оснащенням для надання необхідної  допомоги постраждалим під час евакуації”.

Вантажні бортові повнопривідні двох- та трьохвісні автомобілі Богдан (МАЗ) 5316, Богдан (МАЗ) 6317, Богдан (МАЗ) 6425 можуть поставлятися з двома типами кузова: призначені для перевезення вантажів та універсального, обладнаного складними сидіннями, придатного для перевезення особового складу армійських підрозділів.