We are proud of our reputation
for delivering the highest quality work

Спортивній зброї надано законного статусу


Президент України Петро Порошенко підписав закон, що вносить зміни до до закону України “Про фізичну культуру і спорт” у частині використання вогнепальної та холодної зброї у спортивних цілях.
 
Відповідний документ оприлюднено на сайті Верховної ради України.
 
Закон “Про внесення змін до закону України “Про фізичну культуру і спорт” (щодо уточнення деяких положень)” був ухвалений Радою в січні, а 13 лютого 2018 року був повернутий уже з підписом президента.
 
Згідно із документом, спортивною зброєю є “сертифікована в установленому законодавством порядку вогнепальна (крім бойової) чи пневматична, стрілецька, вихолощена (охолощена) та холодна зброя, призначена виключно для ураження цілей під час проведення спортивних заходів”. Параметри і характеристики зброї мають бути зафіксовані у правилах спортивних змагань з видів спорту, що визнані в Україні.
 
Крім того, спортивні організації чи особи, котрі розвивають окремі види спорту, що передбачають використання зброї, мають право на придбання, зберігання, перевезення і використання спортивної зброї, боєприпасів до неї, утримання стрілецьких тирів, стрільбищ та стендів.
 
“Облік та сертифікація спортивної зброї здійснюються в установленому законодавством порядку”, – вказано у законі.
 
Документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, тобто 16 лютого. З цього моменту у Кабінету міністрів буде три місяці на приведення усіх нормативно-правових актів у відповідність із цим законом.
Джерело zbroya.info